Автоматизація HoReCa

15.02.2022

Автоматизація готелів

Використання сучасних систем автоматизації готелів покращує сервіс, підвищує лояльність клієнтів та значно скорочує витрати. Управління готелем та міні готелем із застосуванням сучасних технологій та спеціального програмного забезпечення – це вихід на високий рівень обслуговування клієнтів та запорука успішного розвитку бізнесу.

07.02.2022

Автоматизація кінотеатрів та стадіонів

Щоб підвищити безпеку у видовищних закладах: кінотеатрах, стадіонах та театрах, оптимізувати бронювання, продаж квитків та інші процеси, слід використовувати системи автоматизації.

28.01.2022

Автоматизація ресторанів, кафе, барів

Комплексна автоматизація ресторану, кафе або бару має основну мету – підвищення якості обслуговування клієнтів та управління персоналом. Сучасне програмне забезпечення для ресторанів і кафе захистить ваш бізнес від багатьох неприємностей (зловживань з боку персоналу, крадіжок, збоїв та простоїв у роботі). Автоматизація бару, кафе, ресторану є ключовою ланкою безперебійної роботи підприємства.

19.01.2022

Автоматизація сфери послуг

Оперативна робота та якісний сервіс – це два ключові фактори для успішного розвитку сфери HORECA. Автоматизація сфери послуг дає змогу підняти ці фактори на гідний рівень.


Сфера індустрії гостинності (скорочено HoReCa), включає готелі, ресторани, бари, кафе, кейтеринг. Автоматизація процесів підвищує ефективність всього підприємства.

Грамотне впровадження систем автоматизації та безпеки може істотно вплинути на ефективність кожного процесу. Правильно налаштована система обліку зможе заощадити час, витрачений на оформлення, облік та статистику. Правильно підібране обладнання у комплексі із програмним забезпеченням дозволять підвищити комунікабельність між відділами.

Майже кожен власник бізнесу у сфері послуг стикається із такими питаннями:

  • Яке обладнання та програмне забезпечення необхідно придбати?
  • До кого звернутись, щоб зробили якісний монтаж?
  • Як підвищити безпеку свого бізнесу, не створюючи дискомфорт своїм клієнтам?
  • Яке сервісне обслуговування необхідно проводити в процесі роботи готелю чи кафе, щоб обладнання пропрацювало довше?
  • Які процеси можна автоматизувати, щоб підвищити ефективність?

У розділі HoReCa, ви знайдете готові рішення для готелів, кафе, барів та ресторанів. Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами та ми обов'язково знайдемо рішення саме вашої задачі!