Автоматизація продажів

15.02.2022

Каси самообслуговування – необхідне рішення для торгівлі

Каси самообслуговування, вони ж Self Checkout – вперше з'явилися в іноземних магазинах, але дуже швидко почали набувати популярності й у нас в Україні. Вони підвищують конкурентоспроможність торгової точки та лояльність клієнтів.

10.02.2022

ResPOS Market – автоматизація робочого місця касира

Каса – це фронт-офіс будь-якої торгової точки. Саме вона забезпечує взаємодію з покупцем. А високий рівень торговельного обслуговування покупців створює конкурентні переваги торгового підприємства.

04.02.2022

Додаток для торгових представників

Робота торгового представника має на увазі постійні переміщення з точки на точку і вимагає мати при собі компактний і багатофункціональний інструмент для мобільної торгівлі, який має низьку собівартість.

28.01.2022

Автоматизація мобільної торгівлі

Автоматизація мобільної торгівлі – це одне з найзручніших і найвигідніших рішень, тому що воно дозволяє мерчендайзеру, логісту або менеджеру завжди мати під рукою потужний інструмент з усією необхідною інформацією.

25.01.2022

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі

Автоматизація роботи магазину підвищує його ефективність та рентабельність, а використання електронного опитувальника та розміщення реклами принесе додатковий прибуток.

19.01.2022

Електронний опитувальник

Торгівля товарами та послугами – специфічний вид бізнесу, який відрізняється високою конкуренцією. Щоб бути завжди першим, необхідно своєчасно отримувати аналітику про роботу підприємства.

17.01.2022

Автоматизація роздрібної торгівлі

Автоматизація роздрібної торгівлі – це поєднання технологій та програмних розробок, які сприяють полегшенню управління завданнями у вашому бізнесі. Щоб зробити бізнес прибутковим, прозорим для власника і таким, що динамічно розвивається, необхідно втілити якісну систему управління та контролю.


Автоматизація продажів. Основні плюси.

Незалежно від характеру діяльності – гіпермаркет або невеликий магазинчик, системи автоматизації торгівлі завжди були актуальними складовими успішного бізнесу. У цій галузі є деякі робочі процеси, які вимагають поліпшення, прискорення, інколи ж і повної автоматизації. Успішність кожної торгової точки безпосередньо залежить від швидкості та якості сервісу, що надається, а також від ведення облікових записів торгівлі та її аналізу.
Автоматизація торгівлі не вимагає будь-яких особливих умов або внутрішнього розпорядку. Навіть якщо на підприємстві відбувається повний хаос, що перешкоджає розвитку бізнесу, удосконалення та автоматизування процесів призведе до порядку та підвищення всіх показників. Кожен підприємець прагне підняти якість торгівлі із найменшими витратами. На жаль, неможливо повністю уникнути цього, але за допомогою автоматизації процесу продажів максимально скоротити витрати цілком реально.
 
Автоматизація обліку продажів

Цілі автоматизації продажів

Основною метою автоматизації продажів є створення такої системи роботи, яка дозволила б розвиватися магазину або гіпермаркету, розширюватися з найменшими витратами. Якщо раніше всі процеси (структурування товару, фінансові операції) виконувались персоналом, то тепер, після впровадження нового обладнання, всі роботи автоматизовані. Спеціалізована програма для торгівлі спрощує та прискорює роботу. Зменшуються розміри черг, підвищується ефективність продажу, що тягне до збільшення кількості покупців.
Автоматизація продажів включає процес освоєння нових технологій і методів, спрямованих на поліпшення ефективності торгівлі магазину, гіпермаркету або іншої торгової організації. Найчастіше до цього процесу належить придбання спеціалізованого обладнання. Наприклад, організація зони самообслуговування або POS-система, що формує зону продавця. Для функціонування обладнання використовуються програми для обліку продажів.

Компанія «Райт Тім» пропонує наступні програмні рішення:

Програмні продукти BAS      Програмний продукт Samrt Sale     Програмний продукт Real Tread Agent

Обладнання для автоматизації продажів

Автоматизація у торгівлі обов'язково вимагає придбання спеціальної техніки, що дозволяє проводити маркування товару. Наприклад, штрих-код друкується за допомогою принтера етикеток, а щоб їх зчитувати, застосовують термінали збору даних та штрих-сканери.
Щоб відвідувачі мали змогу самостійно вивчити інформацію про той чи інший товар, встановлюють мікрокіоски. Щоб коректно пов'язати між собою торгове обладнання, необхідно встановити облікову систему автоматизації продажів, спеціалізоване програмне забезпечення. Все досить просто, а головне, не доведеться переучувати персонал.
 
Автоматизація продажів

Автоматизація продажів компанії не завжди торкається всіх відділів, це можуть бути окремі складові, поліпшення яких відразу підніме рейтинг магазину. Наприклад, для початку можна автоматизувати відділ прийому та обробки замовлень, для якого буде потрібна програма обліку товару, що дозволить відразу покращити продуктивність.

Щоб визначити, що саме вам потрібно, спочатку необхідно провести аналіз діяльності і визначити кінцевий результат. Наприклад, якщо у вас є лише одна проблема – довгі черги, вам достатньо автоматизації обліку продажів для прискорення процесу взаємодії касира та покупця.

Головні плюси автоматизації процесу продажу:

• прискорюється обслуговування клієнтів;
• зменшується кількість помилок касирів;
• зменшуються трудовитрати на облік товару;
• здійснюється аналіз продажів та фіксується статистика;
• зменшуються витрати на персонал.

Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас з питань автоматизації та допомогти з вибором. Для оформлення замовлення зв'язуйтесь з нашими менеджерами по телефону або приходьте до нас в офіс. Нашим основним завданням є допомога у покращенні показників вашої торгівлі! У нас ви будь-якої миті можете замовити необхідне обладнання, яке дозволить підвищити продуктивність та якість обслуговування.