Системи безпеки, відеоспостереження

Сучасні підприємства все більше залежать від якісних систем безпеки та систем відеоспостереження, які дозволяють запобігати не лише крадіжкам, а й підтримувати стабільну та надійну роботу підприємства.

Комплексна система безпеки підприємства

Комплексна система безпеки підприємства включає в себе

Антикражне обладнання
  1. Системи безперебійного електроживлення офісу, будівлі, підприємства, що реалізуються як із використанням персональних джерел безперебійного живлення (ДБЖ), так і з комплексними рішеннями з використанням дизель-генераторів та трифазних ДБЖ.
  2. Системи контролю доступу, що допомагають розмежувати доступ до різних відділів підприємства за електронними перепустками або за біометричними даними. За їх допомогою можна зробити автоматичні прохідні та системи пропуску відвідувачів.
  3. Системи, що дозволяють вести облік робочого часу співробітників та лічильники відвідувачів, які можуть інтегруватися в облікову систему.
  4. Протикрадіжні системи, що включають маркування товару спеціальними мітками, а також спеціальні ворота-рамки або антени, які відстежують переміщення маркованої продукції і у разі виходу за межі допустимого діапазону сигналізують про спробу крадіжки. Також до антикражних систем варто віднести різні датчики та сигналізації диму, розбитого скла, руху тощо.
  5. Інформаційна безпека включає впровадження фаєрвола (Firewall) і антивірусів, розмежування прав доступу користувачів, обмеження та контроль доступу до серверних кімнат (ЦОД).

Всі апаратно-програмні рішення з безпеки відмінно підходять для дому, офісу, розважальних закладів (казино, нічні клуби, кінотеатри, театри, готелі, кафе, бари, ресторани) та промислових підприємств. Вони забезпечують безпеку персоналу, порядок, контроль, зберігають матеріальні цінності та важливі дані. При цьому системи не заважають відвідувачам та роботі підприємства.

Системи відеонагляду

Системи відеонагляду

Системи IP відеоспостереження – це чудовий додаток до вже існуючої системи безпеки підприємства. Вони дозволяють запобігти крадіжці або проникненню на територію, а також фіксувати дії або вести архів подій.

Системи відеоспостереження поділяються на два типи

Відеосистеми для внутрішнього спостереження – призначені для ведення відеоспостереження всередині об'єкта, що охороняється. Як правило, це компактні ip відеокамери, які мають великий набір налаштувань та корисних опцій і при цьому недорого коштують. У комплекті зі спеціальним програмним забезпеченням вони можуть вести не лише відеозапис, але й автоматично реагувати на певні події, виконуючи задані команди чи подаючи сигнали.

Відеосистеми для зовнішнього спостереження – призначені для контролю зовнішнього контуру об'єкта, що охороняється. Вони зазвичай мають підвищену захищеність від погодних умов і від вандалізму, можуть працювати в сутінках або вночі, мають великий зум і ряд інших корисних особливостей, які необхідні для сучасних систем відеоспостереження.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі