Системи контролю та управління доступом

Використання автоматизованих систем контролю доступу на підприємстві – це чудовий інструмент для підвищення рівня безпеки та розмежування доступу до різних відділів офісу.

Системи контролю та управління доступом

Сучасні системи контролю та управління доступом ідентифікують співробітників компанії, відвідувачів або клієнтів за радіобрелками, магнітними картками або біометричними даними. Вони відмінно інтегруються у вже існуючу облікову систему і легко перепрограмуються під нового власника.

Системи захисту мають різні пристрої, що обмежують доступ — це можуть бути електромагнітні замки та клямки, вони надійно фіксують двері або ворота доти, доки керуючий механізм не дасть команду на відкриття. Застосовуються такі механізми майже скрізь, оскільки легко монтуються і добре справляються з поставленими завданнями.

Електромагнітні замки та клямки

Турнікети, які ефективно розподіляють потік людей та дозволяють посилено проводити контроль перепусток. Використовуються турнікети в основному на прохідних, як усередині будівлі, так і на вулиці.

Турнікети

Шлагбауми призначені для контролю в'їзду на територію підприємства та виїзду з неї автомобілів. Вони дозволяють обмежити переміщення та здійснювати контроль пропускних документів, вивезення вантажів, товарів. Використовуються шлагбауми переважно на в'їздах на територію підприємства, парковках, стоянках та інших вуличних та критих площах для переміщення автомобілів.

Шлагбауми

Системи контролю доступу на підприємстві – це потужний інструмент

Управління доступом - це потужний інструмент для ефективної роботи служби безпеки, який дає можливість зберігати всі дані на сервері, проводити централізоване адміністрування системи, мобільно змінювати права доступу, відслідковувати переміщення співробітників, дентифікувати відвідувачів та надавати охоронцю повнішу інформацію з фото відвідувача або співробітника, фіксувати прихід\вихід для обліку та контролю робочого часу, отримувати звіти та багато інших життєво важливих функцій для безпеки підприємства.

Застосовуються такі системи безпеки на всіх підприємствах, що надають послуги, у торгівлі, промисловості, логістиці, а також для домашнього користування та в інших сферах.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі