Системи резервного та безперебійного живлення

Для надійної та стабільної роботи будь-якого підприємства потрібне постійне електричне живлення для всіх офісних, торгових та інших пристроїв. Забезпеченням цього процесу займаються системи безперебійного живлення.

Системи безперебійного електроживлення дозволяють убезпечити промислове підприємство, офіс або будинок від перепадів напруги, тим самим захищаючи електроприлади від виходу з ладу, а також можуть забезпечити продовження роботи цілого офісу у разі відключення подачі електрики.

Система безперебійного живлення

Система безперебійного електроживлення

Для досягнення високого рівня електробезпеки необхідно правильно побудувати електричну мережу, враховуючи норми, навантаження та заземлення експлуатації електрообладнання.

Промислові джерела безперебійного живлення

Наступний етап - це впровадження промислових джерел безперебійного живлення (ДБЖ) для всього офісу, будівлі або малогабаритних ДБЖ для робочого місця, невеликої серверної — вони виконуватимуть функцію електрозахисту, стабілізації та забезпечення безперебійної роботи від батарей. Слід зазначити, що багато пристроїв дозволяють змінювати кількість батарей. Для серверних кімнат або центрів обробки даних слід враховувати температурні режими приміщення та проектувати систему охолодження.

Дизель генератори

Наступний етап – забезпечення повнофункціональної роботи всього офісу на тривалий час за рахунок використання дизель генераторів. Їх слід використовувати у комплексі з джерелом безперебійного живлення, який зможе без переривань у роботі витримати повне навантаження підприємства не менше ніж на 10-15 хвилин, тому що для включення дизель генератора та набору необхідної потужності потрібен час.

Впровадження на ваше підприємство правильно спроектованої електричної мережі, джерел безперебійного живлення та дизель генераторів — забезпечить стабільну роботу всіх відділів, дозволить проводити облік та зберігання даних без ризику їх втрати і не дозволить «застрягти» на якомусь етапі в бізнес-процесах підприємства.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі