Облік та контроль робочого часу працівників

Системи обліку робочого часу працівників – це чудовий інструмент, який допомагає налагодити дисципліну, розподілити навантаження та скоротити витрати.

Облік робочого часу працівників

Сучасні підприємці хочуть не лише убезпечити свої підприємства, але також отримати від них максимальну віддачу та за можливості заощадити. Тому зараз активно впроваджуються системи, що дозволяють проводити контроль робочого часу співробітників та вносити всі дані до облікової системи – це зручно тим, що система може сама розраховувати зарплату з огляду на недопрацьовані чи перероблені хвилини, або годинник працівником.

Контроль робочого часу працівників

Облік робочого часу працівників відбувається за допомогою спеціального обладнання під час приходу на роботу та виходу з неї, а також під час виїздів та обідньої перерви. Обладнання для контролю робочого часу може використовувати електромагнітні картки або чіпи, а також досконаліші пристрої можуть використовувати відбитки пальця або інші біометричні дані для авторизації працівника, такі системи більш зручні, тому що працівник ніколи не забуде свого пропуску.

Переваги систем обліку робочого часу працівників

Однією з переваг систем контролю робочого часу є те, що вони можуть працювати в парі з системами контролю доступу – одна перепустка може використовуватися як для авторизації на прохідній, так і для пропуску в інші відділи підприємства. Це важливий аспект дозволяє підключити систему до єдиної бази та мати можливість вести облік не лише часу, а й переміщення співробітника територією.

Система контролю робочого часу працівників

У випадку з табельним журналом часто буває ситуація, коли працівник не встигає зробити запис або забуває відзначитися, а також під час виїзду затримується і йому немає сенсу їхати в офіс робити запис. Система контролю робочого часу дозволяє швидко відзначатись за допомогою всього одного дотику, а для співробітників, які знаходяться поза офісом і не можуть повернутися для того, щоб зробити запис існує система смс повідомлення, яка дозволяє відправкою смс на виділений номер, зробити запис у журналі робочого часу .

Система працює як з різними обліковими програмами, так і з власним програмним забезпеченням та дозволяє формувати звіти будь-якої складності, відбираючи інформацію за будь-якими важливими критеріями: за часом, за співробітником, за днями тижня, кількістю перероблених годин, запізненням та інші.

Система обліку робочого часу працівників

Практика показує, що функціональність даного рішення не має меж, визначальними факторами можливостей виступають бюджет та побажання замовника.

Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі