Автоматизація кінотеатрів та стадіонів

Щоб підвищити безпеку у видовищних закладах: кінотеатрах, стадіонах та театрах, оптимізувати бронювання, продаж квитків та інші процеси, слід використовувати системи автоматизації.

Автоматизація кінотеатру

Автоматизація кінотеатрів та театрів

Комплексна автоматизація кінотеатрів та театрів, як і автоматизація готелів, спрямована на підвищення рівня якості сервісу, що надається, підвищення лояльності відвідувачів та оптимізації таких процесів, як продаж квитків, їх резервування, контроль доступу до зали, отримання інформації про майбутні сеанси та спектаклі.

Для цього компанія «Райт Тім» використовує сучасні POS термінали, чекові принтери, штрих-сканери для касової зони та облікову систему, щоб менеджер міг швидко знайти необхідний сеанс, візуально показати вільні місця на дисплеї клієнту та оформити замовлення. Також дане обладнання робить зручним продаж попкорну та інших солодощів, не займаючи часу у відвідувачів та не створюючи черги, щоб клієнти могли встигнути на сеанс та насолодитися переглядом.

Автоматизація видовищних закладів

Для клієнтів, які не хочуть спілкуватися з менеджером, ми пропонуємо розміщувати інформаційні кіоски, які дозволяють отримати всю необхідну інформацію та резервувати квитки. Автоматизація кінотеатрів спростить обслуговування клієнтів.

Новий рівень обслуговування з автоматизацією кінотеатрів

Автоматизація кінотеатрів перенесла обслуговування відвідувачів на новий рівень. Для контролю відвідувачів слід встановити турнікет зі сканером штрих коду, який зчитуватиме код на квитку, дане рішення прибере потребу в додатковому персоналі, але якщо все ж таки є необхідність у контролері, то для нього слід придбати термінал збору даних для ідентифікації квитків. Також у нас є більш дешеве рішення, зроблене на звичайному планшеті із підключеним до нього штрих-сканером.

Автоматизація стадіонів

Автоматизація стадіонів

Автоматизація стадіонів в основному схожа на автоматизацію кінотеатрів, тільки основний наголос робиться на системи безпеки, зокрема на відеоспостереження, тому що на стадіонах дуже часто відбуваються масові протести фанатів та інші небезпечні моменти, які слід своєчасно попереджати. Також на стадіонах слід використовувати більш захищене обладнання як від вологи та пилу, так і від вандалізму.

Усі системи автоматизації сприяють підвищенню ефективності видовищних закладів. Автоматизація кінотеатрів та стадіонів дозволяє спростити роботу персоналу та підвищити рівень обслуговування клієнтів та відвідувачів. Наша компанія також може запропонувати послуги з автоматизації ресторанів, кафе, барів.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі