«АТБ-маркет»

«АТБ-маркет» — найбільша мережа України, що динамічно розвивається. Сьогодні торгова мережа «АТБ» налічує понад 1000 магазинів. Автоматизація супермаркетів «АТБ-маркет» у поєднанні із зручним розташуванням та високою якістю продукції дозволяє зробити їх максимально комфортними для клієнтів і тим самим підвищити конкурентоспроможність.

АТБ-маркет

Сьогодні практично кожен мешканець великого або маленького міста може купити продукти в магазині недалеко від свого будинку. Діяльність корпорації «АТБ» торкається багатьох сфер бізнесу – це роздрібна торгівля, виробництво власної продукції, управління активами. Все це стало можливим завдяки використанню сучасних технологій та рішень.

Компанія «Райт Тім» є одним із постачальників комп'ютерного та торговельного обладнання, а також комплексних рішень з автоматизації супермаркетів.

Автоматизація супермаркетів АТБ

Розвиток мережі магазинів «АТБ-маркет» доводить, що застосування перевірених часом технологічних рішень, якісного обладнання та програмного забезпечення сприяють підвищенню ефективності роботи всієї компанії.

Офіційний сайт «АТБ-маркет»: www.atbmarket.com

Інші клієнтиНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі