Автоматизація


Автоматизація HoReCa

Сфера індустрії гостинності HoReCa включає готелі, ресторани, бари, кафе, кейтеринг. Автоматизація процесів, правильно підібране обладнання у комплексі із програмним забезпеченням дозволять підвищити ефективність всього підприємства.

Автоматизація продажів

Автоматизація торгівлі підходить для будь-якої точки продажу: гіпермаркет, бутік чи магазин біля будинку. У торгівлі завжди є похибка ведення каси, великі витрати на облік та інші проблеми, які заважають отримувати максимальну віддачу від підприємства.

Автоматизація у промисловості

Промисловість – це одна з найважливіших галузей сучасного світу. Промисловість надає сильний вплив на розвиток інших галузей. У ній так само, як і в інших сферах діяльності є моменти, які можна поліпшити.

Автоматизація логістики

Планування, розподіл ресурсів та управління процесами – одні з найскладніших завдань будь-якого підприємства. Використання сучасного програмного забезпечення в комплексі з торговим обладнанням полегшує ці завдання.

Системи безпеки

Із зростанням підприємства, збільшується потреба у безпеці. Компанія «Райт Тім» пропонує комплексні рішення щодо безпеки Вашого бізнесу.

Автоматизація бізнесу

Компанія «Райт Тім» спеціалізується на комплексній автоматизації бізнесу. Ми маємо великий досвід впровадження сучасних технологій ведення бізнесу практично у всіх галузях малого, середнього та великого бізнесу.

Ми доопрацьовуємо існуючі процеси замовників, а також розробляємо та впроваджуємо нові рішення для успішного управління підприємствами у різних сферах діяльності: супермаркети, мінімаркети, магазини, готелі, ресторани, бари та кафе, фітнес-центри, кінотеатри тощо.

Комплексна автоматизація бізнесу

Послідовність виконання робіт

У процесі комплексної автоматизації бізнесу ми проводимо аудит підприємства, визначаємо структуру та виділяємо основні відділи.

Після чого ми впорядковуємо бізнес процеси, які відповідатимуть вимогам клієнта до автоматизації та будуть містити оптимальні рішення для кожного з відділів, включаючи підбір необхідного програмно-апаратного комплексу.

Після затвердження проекту ми займаємося доопрацюванням існуючої та, за необхідності, впровадженням нової інформаційної мережі, монтажем, встановленням та налаштуванням обладнання та програмного забезпечення.

Після завершення всіх робіт ми забеспечуємо навчання і рекомендуємо стати на сервісне обслуговування та отримувати своєчасну технічну підтримку.

Звертайтеся до компанії Райт Тім - ми будемо раді допомогти Вам!

Наші пропозиції

Оскільки на сьогоднішній день будь-який бізнес не обходиться без оптимізації, ми, застосовуючи сучасні технології автоматизації, розробляємо різні системи та програми для бізнесу, що дозволяють надавати послуги на сучасному рівні.

Основними цілями даних програм є:

  1. Надання релевантних даних, що дозволяють ухвалити найбільш об'єктивні рішення.
  2. Прискорене виконання збору та обробки даних.
  3. Здатність системи приймати певні рішення без участі людини.
  4. Високий рівень контролю та підвищення трудової дисципліни.
  5. Мінімізація людських ресурсів під час виконання процесів допоміжного характеру.

Автоматизація бізнесу потрібна в будь-якій сфері, адже сучасні системи автоматизації бізнес-процесів дозволяють мінімізувати кількість обслуговуючого персоналу та збільшити швидкість і якість послуг, що надаються клієнту.

Переваги «Райт Тім»

Система автоматизації бізнесу - це комплекс заходів, від якого залежить ефективність бізнесу в цілому, тому радимо ретельно підходити до вибору компанії, яка пропонує дані послуги. У компанії «Райт Тім», автоматизацією управління вашого бізнесу займатимуться професіонали, вони не лише запропонують необхідне обладнання та програмне забезпечення, але й встановлять, налаштують та проведуть навчання.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д