Послуги та сервіс

25.01.2022

Прокладання комп'ютерних мереж

Прокладання комп'ютерних мереж має здійснюватися досвідченими фахівцями, оскільки від цього залежить ефективна робоча діяльність вашого підприємства. Замовивши цю послугу, ви гарантовано отримаєте висококваліфіковану допомогу професіоналів у виконанні даних робіт.

11.01.2022

Автоматизація бухгалтерського обліку. Впровадження програм лінійки «BAS»

Ведення бухгалтерії - досить складний та трудомісткий процес, і будь-яка фірма прагне автоматизувати бухгалтерський облік. Використання облікової системи дозволяє отримати очікуваний результат.

20.12.2021

ІТ-консалтинг (IT-consulting)

Компанія «Райт Тім» надає послуги з ІТ-консалтингу – ми консультуємо з питань розробки стратегії оптимальної корпоративної інформаційної інфраструктури, проводимо аудит, пропонуємо рішення для автоматизації бізнес-процесів.

20.12.2021

ІТ-аутсорсинг (IT-outsourcing)

Компанія «Райт Тім» надає ІТ-аутсорсинг по всій Україні. Ми на ринку інформаційних технологій вже понад 15 років і маємо необхідний досвід та рішення, які дозволяють виконувати всі роботи якісно та швидко.

03.11.2021

Встановлення, монтаж, налаштування, сервісно-технічне обслуговування обладнання

Компанія «Райт Тім» виконує підбір обладнання, а також надає послуги з встановлення, монтажу та сервісного супроводу обладнання, серверів та комп'ютерних мереж. Наші представництва є у багатьох великих містах України.Компанія «Райт Тім» пропонує послуги з автоматизації для всіх сфер бізнесу. Автоматизація — це комплекс заходів щодо покращення роботи підприємства, за рахунок впровадження спеціалізованого апаратного комплексу, прокладання нової інформаційної мережі або модернізації вже існуючої мережі, впровадження програмного забезпечення, такого як CRM системи, облікові системи, охоронні системи та ін. При цьому все обладнання можна купити у нашому інтернет магазині, а якщо у Вас виникнуть складнощі, наші спеціалісти допоможуть із вибором оптимального варіанта апаратно-програмного комплексу.

Якщо у Вас є потреба в унікальному додатку, Ви можете замовити послуги програміста на розробку додатків та програмного забезпечення різної складності на всі популярні платформи: Apple iOS, Mac OS, Google Android, OC Windows.