Наші клієнти

07.02.2022

«АТБ-маркет»

«АТБ-маркет» — найбільша мережа України, що динамічно розвивається. Сьогодні торгова мережа «АТБ» налічує понад 1000 магазинів. Автоматизація супермаркетів «АТБ-маркет» у поєднанні із зручним розташуванням та високою якістю продукції дозволяє зробити їх максимально комфортними для клієнтів і тим самим підвищити конкурентоспроможність.

07.02.2022

VARUS

VARUS — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового рітейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість сягає 116 супермаркетів у 25 містах України.

07.02.2022

EVA

Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент косметики, парфумерії, аксесуарів, засобів для догляду за малюками та побутових товарів відомих світових і власних брендів.

04.02.2022

PROSTOR

PROSTOR — інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie. Сьогодні мережа налічує понад 427 магазинів в 132 містах.

04.02.2022

COMFY

COMFY — перший омніканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні. Станом на лютий 2020 року мережа налічує 92 сучасних магазина нового формату. Кількість магазинів COMFY активно зростає та розширюються можливості самих магазинів за рахунок сучасного торгового обладнання провідних світових брендів.

04.02.2022

KFC

KFC — американська мережа ресторанів швидкого харчування родом з Луїсвілль штат Кентуккі, що спеціалізуються на стравах із курятини, про це говорить і сама назва компанії «Смажене курча з Кентуккі» (Kentucky Fried Chicken).

04.02.2022

BeerMarket

BeerMarket – молода торговельна мережа, яка з'явилася у 2016 році і на сьогоднішній день налічує вже понад 200 торгових точок. Сьогодні магазини розливного пива BeerMarket представлені в різних регіонах України.

04.02.2022

Confetti

Мережа ресторанів Confetti приваблює своєю щирою відкритістю до кожного відвідувача по всій Україні. У ресторанах Confetti ви відчуєте затишну атмосферу, відчуття миті, коли світ зупинився і завмер біля вікна європейських містечок.

01.02.2022

М'ясна фабрика «Фаворит плюс»

ТОВ «М’ясна фабрика «Фаворит Плюс» — одне із найбільших сучасних м'ясопереробних підприємств України. Виробляє продукцію під торговими марками «М'ясна лавка», «Ковбасний ряд» та «Добров». Головна перевага продукції «Фаворит плюс» — це висока якість за доступною ціною.

01.02.2022

Neftek

Компанія Neftek працює нафтотрейдером на українському ринку з 1997 року. За ці роки компанія завоювали довіру у покупців і продовжує виконувати зобов’язання з постачання ПММ високої якості від найкращих виробників.

1 2

Основним видом діяльності компанії «Райт Тім» є автоматизація бізнес-процесів. Зокрема автоматизація великого та малого бізнесу, автоматизація ресторанів, кафе, барів та інших сфер хореки чи рітейлу.

Ми працюємо з багатьма відомими в Україні компаніями та корпораціями, деяких з них ви можете побачити у нашому портфоліо. Це далеко не весь перелік клієнтів, який ми зібрали у свій портфель з 2007 року.

Ставайте нашим клієнтом, замовляйте обладнання, програмне забезпечення чи послуги з автоматизації та монтажу. В нас достатньо досвіду, яким ми залюбки поділимось, задля покращення вашого бізнесу!