COMFY

COMFY — перший омніканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні. Станом на лютий 2020 року мережа налічує 92 сучасних магазина нового формату. Кількість магазинів COMFY активно зростає та розширюються можливості самих магазинів за рахунок сучасного торгового обладнання провідних світових брендів.

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі COMFY

У магазинах COMFY великий асортимент товару, який розміщений так, щоб клієнту було легко зрозуміти та знайти потрібний йому товар, а наявність бренд-зон та кваліфікованих консультантів суттєво полегшує пошук та вибір. Придбати всі товари можна декількома способами: на касі магазину, онлайн або через мобільний додаток.

Інновації у магазинах ComfyІнновації у магазинах Comfy

COMFY вдається до інноваційних рішень у своєму бізнесі. У магазинах мережі можна побачити ігрові майданчики, де можна перевірити нову ігрову приставку або гру в дії, зону для онлайн замовлень та інші корисні нововведення. Також COMFY використовує сучасні рішення та обладнання для автоматизації складської логістики, одним із постачальників якого є компанія «Райт Тім».

Офіційний сайт COMFY: www.comfy.ua

Інші клієнтиНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі