Автоматизація промислового підприємства

Автоматизація промислового підприємства – це один з найважливіших етапів, оскільки він забезпечує безпеку, скорочує витрати на внутрішні процеси та підвищує рентабельність підприємства.

Автоматизація промислового підприємства

Промислове підприємство відрізняється від інших своєю складною структурою. В більшості промислових підприємств, особливо важкої промисловості, дуже багато відділів, які ще й знаходяться далеко один від одного. І як наслідок – логістика та взаємодія відділів значно ускладнюється та сповільнюється, а підприємство несе зайві витрати. Щоб виключити проблеми з логістикою, зменшити вплив людського фактора, підвищити безпеку, конкурентоспроможність та рентабельність підприємства слід використовувати комплексні рішення щодо автоматизації.

Комплексна автоматизація промислового підприємства

Комплексна автоматизація промислового підприємства

Компанія «Райт Тім» пропонує впровадження інформаційної системи для забезпечення більш швидкої та зручної передачі інформації між усіма відділами У цю систему входить прокладка локальної мережі, за необхідності використання IP телефонії та Wi-Fi зв'язку, встановлення сервера, використання єдиної бази даних. Для забезпечення більш ефективного обліку товарно-матеріальних цінностей ми рекомендуємо використовувати облікову систему на базі програм лінійки «BAS», яка не тільки забезпечить облік, але також може бути використана для формування завдань та контролю їх виконання шляхом впровадження модуля системи CRM.

Також використання облікової системи в комплексі з обладнанням для друку етикетки (принтер етикетки) та зчитувачем штрих кодів (термінал збору даних або сканер штрих коду), дозволяє використовувати штрих кодову ідентифікацію товару та документів, яка значно полегшує та прискорює такі процеси, як прийом товару на склад, формування прайсів, видаткових накладних, виставлення рахунків ведення звітності.

Ідентифікація товару за штрих-кодом

Використання єдиної облікової системи та впровадження бездротових технологій з використанням скануючих пристроїв, зокрема терміналів збору даних, дозволяють ефективно проводити підготовку товару до відвантаження, збираючи їх у стеки (паллети) і при цьому заносити інформацію по кожному стеку в базу даних, закріплюючи їх за певним клієнтом та адресою на складі (адресне зберігання).

Таким чином, комплексна автоматизація на промисловому підприємстві (впровадження облікової програми, наприклад «BAS» і торговельного обладнання) дозволить вирішувати наступні завдання:

  • Облік та збір даних на всіх виробничих стадіях: прийом сировини та матеріалів; виготовлення, приймання/відвантаження готової продукції; упаковка товара.
  • Контроль та управління товарорухом.
  • Швидкий пошук матеріалів на складі.
  • Скорочення термінів інвентаризації.
  • Оперативний облік виробництва.
  • Управління витратами та своєчасне прийняття управлінських рішень.
  • Комплексний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства.

За рахунок автоматизації рутинних операцій, ведення обліку в реальному масштабі часу, швидкої та зручної підготовки інформації для прийняття рішень на різних рівнях ефективність підприємства та його добробут, безумовно, зростатимуть.

Системи безпеки

Крім оптимізації процесів роботи компанії – ми рекомендуємо впровадити системи безпеки, до них належать системи відеоспостереження, контролю доступу, обліку робочого часу, безперебійного електроживлення та антикрадіжні системи.

Ці системи забезпечать контроль і безпеку підприємства, а також запобігнуть крадіжкам і стимулюватимуть співробітників дотримуватися загальноприйнятих норм.

Системи безпеки

Слід зазначити, що використовувати системи автоматизації підприємства можна як у комплексі, так і окремо, а при необхідності завжди можна додати потрібний компонент, тому що всі наші рішення відмінно масштабуються. У разі використання якогось окремого компонента ви також отримаєте максимум ефективності від його використання.


Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі