Автоматизація транспортної логістики

Транспортна логістика спрямована на те, щоб виключити зростання витрат на неправильне та нецільове використання транспорту компанії, а також підвищення дисципліни та безпеки пасажирів та вантажу.

Автоматизація транспортної логістики

Автоматизація транспортної логістики дозволяє підприємству, що займається вантажоперевезеннями та пасажироперевезеннями, бути конкурентоспроможним і надавати якісні послуги за рахунок впровадження програмно-апаратного комплексу. Автоматизація перевезень включає встановлення та налаштування сучасних електронних систем навігації та контролю роботи автомобіля (бортовий комп'ютер, комунікатор, система навігації та різноманітні датчики контролю).

Дані системи полягають у єдину інформаційну систему, яка управляється централізовано з диспетчерською, що дозволяє мати повний контроль над маршрутом транспорту, проводити його планування та прорахунок можливих варіантів економії, запобігання нечесній роботі водіїв.

Транспортна логістика

Також важливо використовувати мобільні рішення для працівників транспортної компанії. Це може бути мобільний продаж квитків, який знизить кількість безквиткових пасажирів і запобігатиме перевезенню пасажирів «поза касою». Або мобільний додаток для торгових агентів та експедиторів, який дозволяє мати під рукою потужний інструмент для реалізації важливих логістичних та торгових операцій. Для більш індивідуальних проектів з автоматизації вантажних перевезень компанія «Райт Тім» готова надати послуги програміста та розробити індивідуальне програмне забезпечення для будь-якого обладнання, яке також можна замовити у нас.

Використання транспортної логістики дозволяє

  1. Планувати маршрут переміщення та складати звіти.
  2. Вести облік робіт, пов'язаних із завантаженням та розвантаженням.
  3. Контролювати переміщення вантажу біля підприємства.
  4. Проводити оперативне коригування тарифів.
  5. Проводити аналітику та оптимізувати роботу підприємства.
  6. Зберігати всі дані в єдиній базі даних, мати віддалений доступ до них.
  7. Інтегрувати систему із обліковими системами підприємства.
  8. Управління перевезеннями дозволяє швидко формувати всі необхідні документи.

Якщо Вас зацікавили послуги нашої компанії, або у вас є питання – ви можете отримати безкоштовну консультацію за телефоном

(056) 716-25-52

або у нашому офісі за адресою

Україна, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 121д


Інші пропозиції з автоматизаціїНезареєстровані користувачі не можу залишати коментарі